Technical Support
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque dignissim commodo dui, vel rhoncus ante elementum in.
Forum Sistemleri Tecrübemiz
ForumSunucu\'nun kuruluş amacı, forum sistemlerini sorunsuzca barındırmaktı. Bu sebeple ForumSunucu, SMF forum sisteminin Türkiye temsilcilerinin ortaklığı ile kuruldu. İki yıllık bir süre boyunca yüzlerce foruma, gerek yazılımsal, gerek hosting ile ilgili teknik destek veren temsilciler, ForumSunucu\'da bir araya gelerek desteklerini sistematik hale getirdiler. Bizde, forum sistemleri, PHP ve MySQL gerektiren diğer içerik yönetim sistemleri veya bloglar ile ilgili Türkiye\'nin en tecrübelilerinden teknik destek alabilirsiniz.
Dokümanlarımız
Sorunlarınızı bize ihtiyaç duymadan kolayca çözebilmeniz için, ayrıntılı ve resimli dokümanlar sunuyoruz. Böylece sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilir, oluşabilecek sorunlara karşı önceden önlem alabilirsiniz. Ayrıca yeni bilgiler edinebilir ve hosting bilginizi geliştirebilirsiniz.
Tecrübeli Üye Topluluğumuz
Her biri kendi forumuna sahip müşterilerimizden oluşan forumumuzda soracağınız sorular kısa sürede cevaplanır ve çözüme kolayca ulaşırsınız.
Bilet Sistemimiz
Teknik destek için, email veya MSN gibi takibi zor ve güvensiz destek sistemleri yerine, SSL korumalı bilet sistemi kullanıyoruz. Email veya MSN ile destek verildiğinde, kullanıcı bilgilerinin veya şifrelerinin çalınması, sahte kimliğe bürünen kişilerin hassas bilgilere erişimi gibi sorunlar çıkmaktadır. Biz kendi geliştirdiğimiz bilet sistemimiz sayesinde tüm güvenlik sorunlarının önüne geçebiliyoruz. Ayrıca bilet sisteminde müşterilerimiz de tüm destek geçmişini görebilir, aylar öncesinde ihtiyaç duyduğu bir destek talebine kolaylıkla ulaşabilir. Destek ekibimiz de herhangi bir müşterimizin destek geçmişini gözlemleyebilir, benzer sorunların ne zaman yaşandığını ve nasıl çözümlendiğini takip edebilir. Bu sebeple tüm destek sistemimiz müşteri panelimizdeki bilet sistemi tarafından sağlanmaktadır. Tüm müşteri panelimiz 256-bit SSL sertifikası ile şifrelenmiştir ve tamamen güvenlidir.
Hosting Desteğimiz
ForumSunucu ekibi olarak, müşteri sunucularımızdan önce onlarca sunucu üzerinden kazandığımız tecrübelerle, müşterilerimize en iyi hosting ve linux desteğini vermekteyiz. Ayrıca gerektiğinde yurtdışı kaynaklı management firmaları da sunucularımızın sorunları ile bire bir ilgilenmektedir. Sunucularımızda bir sorun olursa, linux tecrübeli onlarca uzman sorunları çözmektedir.