Our Technology
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque dignissim commodo dui, vel rhoncus ante elementum in.
High Technology Server Hardware
Sunucularımız en yüksek performansı sağlayabilmek için ileri teknoloji donanımlarla kurulmuştur. Sıradan masaüstü donanımları ile değil, sunucu tipi, kaliteli, en az 4-8 çekirdekli işlemcilerle, yüksek kapasite ve erişim hızına sahip belleklerle, sunucu tipi yüksek hızlı harddisklerle donatılmışlardır. Her zaman yeni ve ileri teknolojiyi takip ederek siteleriniz için gereken en yüksek performansı sağlıyoruz.
Specially Designed Maintenance Systems
Sıradan piyasa yazılımlarına bağlı kalmadan, kendi geliştirdiğimiz bakım ve optimizasyon sistemleri ile sunucularımızda sürekli yüksek performans sağlıyoruz. Sistemlerimiz, otomatik olarak her gün veritabanlarının tablo bakımlarını yapar, hızlandırır, gereksiz veritabanı girdilerini ve boşuna yer kaplayan dosyaları tespit ederek temizler, ve bir sorun bulursa teknik ekibimizi anında uyarır. Böylece sistemlerimiz her zaman verimli ve hızlı çalışır, ihtiyaç duyduğunuz performansı üretir.
SMS Integrated Alert Systems
Sunucularımızı kendi hallerine bırakmıyoruz. Otomatik sistemlerimiz her dakika sunucularımıza bağlanır, yük durumlarını, Apache ve MySQL erişilebilirliğini, RAM kullanımlarını, PHP ve MySQL hızlarını kontrol eder. Herhangi bir sorun bulunursa, teknik ekibimiz anında email ve SMS aracılığıyla uyarılır ve en kısa zamanda sorunun çözümüne ulaşılır. Ayrıca bu kontrol sistemlerimiz, dürüstlüğümüzün göstergesi olarak, her zaman ziyaretçilere ve müşterilerimize açıktır.
Latest Version Software and Security Systems
Yazılımlarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Apache, PHP ve MySQL sürümlerimiz sürekli olarak son versiyonlarda tutulur. cPanel kurulumumuz mevcut en son güvenli ve yüksek performanslı sürüme güncellenir. Güvenlik ayarlarımız, sunucu güvenliği uzmanları tarafından düzenli ve bilinçli olarak yapılır. Müşterilerimizin güvenliğine büyük önem veriyoruz, güvenliği ve kaliteyi her zaman en ön planda tutuyoruz.
High Performance Raid Harddisk Arrays
Disk sürücüler, sunucuların en yavaş parçalarıdır. Bu yüzden biz sıradan firmalardan farklı olarak, sunucularımızda tek bir tane yüksek kapasite harddisk kullanmıyoruz. PHP ve MySQL için ayrı diskler kullanıyoruz. SCSI diskler, normal SATA disklerden hızlı çalışır. Biz veritabanları için SCSI diskler kullanıyoruz, sunucu içi yedekleri ise ayrı bir diskte tutuyoruz. Gerektiğinde RAID-10 kurulumu kullanarak disk hızını katlıyoruz ve performası en uygun seviyeye getiriyoruz.
Specially Designed Backup and Restoration Systems
Normal firmalar gibi sadece günlük cPanel yedeği alıp, bir gün alınan yedeği bir öncekinin üzerine yazmıyoruz. Yedeklerin birden fazla versiyonunu saklıyoruz. Böylece sadece bir gün önceye değil, son 15 günde istediğiniz bir zamana dönebilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca forumların veritabanlarının sürekli güncellendiğini biliyoruz ve günde 1 defa değil 3 defa yedek alıyoruz, bu yedekleri 15 gün saklıyoruz. İstediğinizde, son iki haftadaki istediğiniz bir yedeği sağlayabiliyoruz.