Customer Testimonials
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque dignissim commodo dui, vel rhoncus ante elementum in.
ForumSunucu ile ilk tanıştığımda hiçbir şey bilmiyordum. Bankaya verdiğim fazla 15 ytl çok dokunmuştu bana. Sonrasında o 15 YTL'nin üzeri o kadar iyi örtüldü ki, adeta ben kendimi ForumSunucuya borçlu görmeye başladım...

Tabii, acı, tatlı günler, sorunlu günler yaşandı. Ama atlatıldı da... Hiç kimsenin el uzatmadığı ya da uzatamadığı bir zamanda ForumSunucu elimden tuttu. ForumSunucu'nun yok olmaması içinde elimden gelen herşeyi yapmaya hazır vaziyetteydim... O kadar memnunum ki burdan, bunu anlatmak için kelime bulamıyorum. Her ne kadar sizi tanımasam da her ne kadar sanal bir ortam olsa da, ben alıştım ve ForumSunucu'nun olmaması durumunda bir boşluk hissedeceğimi düşünüyorum...

Her şey için teşekkür ederim.
Yusuf E. - mavigul.org

Belli zorluklar yaşadık, hep beraber atlattık, bekledik, sabırlı olduk, sorunlar çözüldü. Burayı sevmiş olmasam, güvenim olmasa, saygı duymasam, sizleri tanımasam belki durmazdım ama, her şeyden önce, burada oluş sebebim, sizlerin duruşunuzla, konuşmalarınıza vermiş olduğunuz kalite ve güvendir. ForumSunucu açık olduğu müddetçe ben kendileri ile beraber olacağım, hiçbir zaman memnuniyetsiz kalmadım. Yaşadığımız sorunları biliyorum, o yüzden, ben ForumSunucudan çok memnunum, herkese de tavsiye ediyorum, etmekteyim, edeceğim.
Kürşat C. - rapmerkezi.org

ForumSunucu, gerçekten site yöneticilerinin hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun sunucu ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Site tanıtımında da yazan bu cümle, öylesine söylenmiş birşey değildir, tamamen gerçektir.

Yetkililerinin alanında tecrübeli ve yetenekli olduğu ForumSunucu, hem gerektiği gibi ciddi ve yerinde destek vermekte, hem de insan ilişkileri adına müşterileriyle samimiyetide dozunda tutup çok çekici, güvenilir bir ortam yaratmıştır. Sırf müşteriler arasındaki ilişkiler bile sanaldaki candostluk haline gelebilmektedir. Bu yönüyle diğer sunuculardan fazlaca farklıdır.

ForumSunucu yalnızca iletişim sayfasıyla destek vermemektir. Bilet sistemi ile profesyonel, forum ortamı ilede samimi bir destek sistemi oluşturmuş, müşterilere istediği düzeyde iki destek imkanı sağlamıştır. Ayrıca forum ortamında destek görebilmek için herhangi bir ForumSunucu yetkilisine gerek yoktur, müşteriler burayı çok iyi sahiplenmiş ve bir webmaster forum sitesi gibi ellerinden geldiğince destek isteyene bu yönde yardım etmektedirler.

ForumSunucu, en kötü günde dahi herkesin birbiriyle kenetlendiği ve sabrettiği bir yerdir, basit bir sunucu değildir. Müşteriye para verdiği için değil, önce insan olduğu, sonra müşteri olduğu için değer verilir. Diğer firmalarda ise direk müşteri olduğu için verilir, en ufak sıkıntıda da müşteri kovulur. ForumSunucu'da önce işin oluru ve imkanlar konuşulur, duruma göre neyse o yapılır, herkesin iyiliğine olacak karar verilir.

Tüm bu avantajların yanısıra tek dezavantajımız, Harzem ve Onur 'un başarılı insanlar olmaları, bu yüzden düşmanlarının ve çekemeyenlerinin fazla olmasıdır. ForumSunucu'nun başarısı birilerini rahatsız etmektedir, bu yüzden göz önünde ve kıskanılan bir sunucu olmaktadır. İllegal yollarla önü kesilmeye çalışılan bir sunucudur ancak asla bu başarılamamış ve başarılamayacaktır.

ForumSunucu yoluna hızla devam etmektedir. Bu benim için ayrıca bir anlam ifade ediyor, çünkü ben buranın ilk müşterisi olma gururunu yaşıyorum, umarım hep burada barınır, buranın havasını suyunu alırım.
Serhat S. - forumsevdasi.com

Teşekkürler ForumSunucu. Az önce teknik bir hata ile tamamını kaybettiğim sitemi hayata döndürdüğün ve bugüne kadar her türlü nazımızı çektiğin için...

ForumSunucu konusunda hala kararsız olan müşteriler için bu siteye dair görüşlerimi paylaşmak isterim:

ForumSunucu.com kesinlikle hosting alanında bambaşka bir firma. Her şeyden önce site yönetimi (Harzem ve Ahmet beyleri tanıyorum şu an sadece) birçok alanda tecrübeli ve gayretliler. Daha önce internette ve televizyonda reklamları durmadan dönen sözde en güvenilir firmalardan olan bazı hosting firmaları ile çalıştım. Bu sitelerde karşılaştığım sorunları ilettiğim maillere birkaç gün sonra aldığım yanıtların çoğunda "Biz o hizmeti sunmuyoruz" şeklinde cevaplar vardı. Diğer taraftan "lütfen hattan ayrılmayın sizi yetkili arkadaşa aktarıyorum" diyerek dakikalarca beni hatta tutup hiçbir sorunumu çözmeyen teknik servisler işin cabasıydı.

ForumSunucu bugüne kadar karşılaştığım tüm sorunlarda hep seviyeli ve en hızlı bir şekilde verdiği desteğiyle yanımda oldu. Hemen birkaç dakika önce karşılaştığım bir sorunu da örnek olarak paylaşmak isterim. Az önce cpanel den ikinci domainime ait sitemi yeniden kurmak için sildiğimi düşünürken yanlışlıkla diğer domainime ait tüm dosyalarımı silmişim. Kısa süreli şoktan sonra anında Bilet açarak durumu ilettim. Daha birkaç dakika bile geçmeden sitemi kontrol ettiğimde ise sitemin geri geldiğini gördüm. Emailimde ise durumdan beni haberdar eden iki email vardı. Kaç tane site böyle bir sorunu bu kadar hızlı çözer işte bu tartışılır bence.

ForumSunucu.com un forum hizmeti de teknik konularda dayanışma içinde olan üyelerden oluşuyor. Takıldığım noktalarda tecrübeli site sahiplerinin olduğu bu forum yine yardımıma yetişti.

Sunuculardaki hareketlilikleri 24 saat boyunca görebiliyoruz ki bence bu çok büyük bir artıdır.

Bazı sunucu firmaları hizmet gününüz bittiği anda size ait tüm verileri silerek sizi neredeyse sırtınızdan vururken burada durumun çok daha farklı olduğunu bu durumda olan site sahipleri çok iyi bilir.

Acaba burada sadece forum siteleri mi barınıyor diye düşünen üyeler sakın forumsunucu.com'un alan adına takılmasınlar.

Son olarak diğer sitelerde verilen hosting hizmetlerinin ücretleri ile kıyaslama yapıldığında da avantajın yine burada olduğunu göreceğinizi düşünüyorum.
Nurullah Ö. - eltplanet.net

Ben yaklaşık olarak ForumSunucu.com'a geçeli 2,5 ay oldu ve çok mennunum ALLAH onlardan razı olsun bizlerin her dediğini her sorunumuzla uğraştılar ve çözdüler.

Eski hostumun süresinin bitmesine daha 7 ay olmasına rağmen sürekli yaşanan sorunlardan ve çözüm getirememelerinden bıkmıştım ki sürekli müdavini olduğum smf.gen.tr de tesadüfen reklamını gördüm ve referans olarakta görünce sürem bitmesine o kadar süre olmasına rağmen geçmeye karar verdim.

Harzem bey ile temasa geçtiğimde açıkçası sorunu çözebileceklerine dair umudum yoktu ki linux sunucu ve pleks panelden cPanele geçmenin zor olduğunu duymuştum, ama sağolsunlar bana 1 hafta sürer dediler ama burada Ahmet kardeşime binlerce kez teşekkür ediyorum hem geçişi çok kısa sürede sağladı aynı zamanda Türkçe kararkter sorunum vardı onuda halleti bu arada bir çok sorunlar oldu ufak tefek hatalar ama bir bilet açmamla sorunla hemen ilgilendiklerini gördüm daha birgün olsun bu sorun bizimle alakalı değil sizin sorununuz dediklerini görmedim.

Kısacası iyi ki varsın ForumSunucu iyi ki sizinle çalışıyorum, ve her zaman sizler için iyi bir referans olacağımı bilmenizi isterim, bugüne kadarki hizmetlerinizden ve bundan sonra yapacaklarınızdan ötürü sizleri kutluyor ve teşekürlerimi bir borç biliyorum. Saygılarımla,
Mustafa Ü. - flatcastdestek.com