Why Choose Us?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque dignissim commodo dui, vel rhoncus ante elementum in.
Because we are very different.

Sıradan hosting firmalarından çok farklıyız. Forumların ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Tam forumlara uygun hizmet veriyoruz. Size hizmet etmek için kurulduk, sizin için çalışıyoruz.

İleri Düzey Forum Tecrübesi
Ekip üyelerimizin yıllar süren SMF moderatörlük tecrübeleri, forumlarınız için diğer firmalardan daha iyi hosting servisini vermemizi sağlar.
İleri Teknoloji
Sunucularımızdaki 4-8 çekirdekli işlemciler, yüksek miktarda RAM ve SCSI harddiskler sayesinde siteleriniz bizde normal hostinglerden daha hızlı çalışır.
256-bit SSL Güvenliği
Tüm sipariş sayfalarımız, müşteri panellerimiz ve bilet sistemimiz, güvenliğiniz için 256-bit yüksek güvenlikli SSL sertifikası (https) ile şifrelenmiştir.
Tecrübeli Üye Topluluğumuz
Her biri kendi forumuna sahip müşterilerimizden oluşan forumumuzda soracağınız sorular kısa sürede cevaplanır ve çözüme kolayca ulaşırsınız.
Gelişmiş Sunucu Takibi
Sunucularımızı dakika dakika takip ediyoruz. Kendimize güveniyoruz, ve sunucu durumumuzu sizden saklamak yerine sizin de takibinize açıyoruz.
15 Günde 45 Yedek
Diğer hosting firmaları gibi sadece günlük yedek almıyoruz. Forum veritabanları sıklıkla güncellenir, bu yüzden biz günde 3 yedek alıyoruz ve 15 gün saklıyoruz.
Düzenli Bilet Sistemi
Email veya IM gibi takibi zor ve güvensiz destek sistemleri yerine, SSL korumalı bilet sistemi kullanıyoruz. Böylece tüm destek taleplerinizi takip edebilirsiniz.
Kapsamlı Dokümanlarımız
Ayrıntılı ve resimli dokümanlarımız ile sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilir, sorunlara karşı önlem alabilir ve hosting tecrübenizi kusursuz hale getirebilirsiniz.